Pasaules mūzikas koncerts // Orkesta Mendoza Kalnciema kvartālā 30. maijā

30. maijā Kalnciema kvartālā notiks vēl nebijis pasaules mūzikas koncerts – uzstāsies orķestris no Arizonas “Orkesta Mendoza”, kas virtuozi pēta un apvieno neskaitāmus latino mūzikas stilus un izceļas ar eklektiskiem Latīņamerikas ritmiem. Žurnāls “Rolling Stone” atzina viņu albumu “Vamos A Guarachar!” (2016) par vienu no labākajiem latino mūzikas albumiem un raksturoja to kā “revolūciju latino mūzikā”.

"Sergio Mendoza y La Orkesta" ir izcils indī mambo orķestris no Tuksonas Arizonas štatā, kas 2017. gadā tika pasludināts par vienu no veiksmīgākajām un interesantākajām apvienībām latino mūzikā. Latīņamerikas perkusijas, akordeons, saksofons, trompete, kontrabass, vijole, klarnete un ģitāras rada skaļu, vētrainu mambo un kumbijas mūziku ar intensīvu psihodēliskās mūzikas piesitienu, kas veido kvalitatīvu un pārdabisku skaņu. 2009. gadā orķestri dibinājis harizmātiskais dziedātājs un ģitārists Sergio Mendoza, kurš arī ir šīs grupas vadītājs.

Orķestris sastāv no 7 dalībniekiem:  Sergio Mendoza – vokāls, klavieres, ģitāra, James Peters – bungas, perkusijas, Marco Rosano – saksofons, klarnete, akordeons, trombons, Sean Rogers – kontrabass, Raul Marquez - trompete, ģitāra, vokāls, Brian Lopez - ģitāra, vokāls un Quetzal Guerrero - vijole, vokāls .

“Sergio Mendoza y La Orkesta” ir atstājuši neaizmirstamu iespaidu daudz un dažādos mūzikas festivālos, kā, piemēram, “Pachanga Latino” un “Santiago de Compostela”, Spānijā. Orķestris uzstājās WOMEX pasaules mūzikas konferencē pat trīs reizes, kas ir ļoti liels retums ASV.

Ieeja pasākumā no plkst. 19.00

Biļetes: https://ej.uz/7nqk

Koncerts notiek ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu.