Pāvula Jurjāna mūzikas skolas koncerts un tirgus 28. janvārī

Janvāra pēdējā sestdienā, 28. janvārī, Kalnciema kvartālā viesosies viena no Latvijā lielākajām mūzikas skolām no Pārdaugavas. Plkst. 12:00 visi apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē. Ieeja bez maksas.


Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū no 10:00 līdz 16:00 varēs iegādāties gan svaigu gaļu, zivis, augļus un dārzeņus, gan kūpinājumus, desas, visdažādākos konservējumus un ievārījumus, lai papildinātu ziemas vitamīnu krājumus.


No plkst. 10.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla galerijas galā notiks LEGO robotu skolas nodarbības, kurā Alfarobot robottehnikas skola speciālistu vadībā ar konstruktoru Lego Education WEDO varēs taisīt robotus.

Mācīsimies veidot un programmēt robotu modeļus. Rotaļīgā veidā apgūsim fiziku un matemātiku. Attīstīsim grupu komunikācijas prasmes un komandas darbu. 

WEDO konstruktors attīsta prasmes konstruēšanā, darbu komandā, komunikāciju grupā, darbu ar planšetdatoru. Atklājiet saviem bērniem aizraujošo robottehnikas pasauli. 


Grupā var piedalīties 10 bērni, vecums 7-12 gadi, nodarbības garums 1h, bet var nākt jebkurā laikā, sākot no 10.00 līdz 14.00. 

Dalības maksa 10.00 eiro.

Pieteikties nodarbībām iespējams rakstot uz:

gints@mcalfa.lv, t. 22333410.