Pop-up galerija "Ikrs" lidz 9. jūnijam

Līdz 9. jūnijam Kalnciema kvartāla galerijā darbosies pop-up galerija “Ikrs”, kas katru gadu tiek organizēta citā vietā. Iepriekšējais pop-up notika mākslas telpā “Micēlijs”.

Pop-up galerija “Ikrs” darbojas jau kopš 2009. gada, un šoreiz galerijas desmitā sezona tiek aizvadīta Kalcniema kvartālā. Pop-up galerijā “Ikrs” piedalās pašreizējie un bijušie Rozentāla skolas audzēkņi un viņu kolēģi, LMA studenti no dažādām nodaļām un reizēm arī RDMV audzēkņi. “Ikrā” ir apskatāmi un nopērkami gleznojumi, grafikas, akvareļi, zīmējumi un citas mākslinieciskas izpausmes. Galerijā jaunie mākslinieki piedalās un nes savus darbus brīvprātīgi., un parasti “Ikrā” pulcējas 40-60 jaunie mākslinieki.

Šajā “Ikrā” būs skatāmi vairāku, nu jau atpazīstamību guvušu, jauno māklsinieku darbi. Būs iespējams redzēt fotogrāfes Vikas Ekstas fotogrāfijas no izstādes Londonā un viņas foto grāmatas, Ellas Mežules gleznas, dažas no tām lielformāta, Megijas Jēkabsones ainavu gleznas, Elīzas Kleines ziedi, multimediālās mākslinieces Sabīnes Moores reti pieejamie gleznojumi, Lāčplēša tēmas sekotāja Kao gleznojumi un citi.

“Ikrs” darbosies katru dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00, izņemot svētdienas, un pasākumu dienās – trešdien un ceturtdien līdz plkst. 21.00.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Ieeja bez maksas.