RockNroll un Boogie mūzikas vakars 1. jūnijā

1.jūnijā Kalnciema kvartālā notiks šīs vasaras grandiozākais RockNroll un Boogie mūzikas vakars, uzstājoties grupām KEKSI,  Billy B & His Sonic Rockets un Gints Žilinskis ar Boogie Trio.


KEKSI ir nepārspējama enerģija, augstvērtīgs muzikāls sniegums un mūzika, kas ievelk jau teju gadsimtu. Viena no Baltijā senākajam un zināmākajām rock’n’roll un rock’a’billy žanra grupām KEKSI zina, kā atdzīvināt deju grīdu un sniegt fantastisku dzīvesprieka devu. Grupa KEKSI dibināta pirms 19 gadiem, vēl joprojām aktīvi koncertē un pulcē pilnas skatītāju zāles.

Repertuārā - virkne lielisku rock’n’roll un rock’a’billy žanru kompozīciju, kas pasauli iekaroja 20.gadsimta vidū un otrajā pusē – Johnny B. Goode, Go Daddy-O, If You Can’t Rock Me, Crazy LittleThing Called Love, Americano, Route 66, Rock Around the Clock un citas. Tās savulaik satricinājušas deju grīdas visā plašajā pasaulē, kad uz skatuves kāpa tā laika leģendas Čaks Berijs, Elviss Preslijs, Nat King Cole, Stray Cats un citi.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi - Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (Bass).


Grupa Billy B & His Sonic Rockets ir viena no pašām populārākajām mūsdienu paaudzes rockabilly grupām Latvijā. Izpildot pazīstamākos rockabilly hitus, kā arī klasiskos rokenrola gabalus, mūziķi ne tikai izklaidē klausītājus, bet arī caur dziesmām iepazīstina ar pagājušā gadsimta populārākajiem rockabilly/ rock'n'roll māksliniekiem un viņu skaņdarbiem.

Ginta Žilinska Boogie Trio ir mūzika, kas ļauj pasmaidīt un rada rotaļīgu, vieglu 30-o gadu noskaņu. Tā ir mūzika, kas atsauc atmiņā Čaplina melnbalto kino, vinila čarkstoņu un ļauj pašiem iegrimt romantiskā pērļu virteņu, lakādas kurpju un elegances nostaļģijā. Trio bez maestro Žilinska (taustiņi) spēlē vēl tādi pieredzējuši mūziķi kā Vilnis Strods (bungas) un Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs (kontrabass). Šāds mūziķu sastāvs ļauj garantēt profesionālu un stilistiski ieturētu priekšnesumu.


Ieeja no plkst.18.

Koncerta sākums:

Plkst.19. uzstājas Gints Žilinskis ar Boogie Trio
Plkst.20 "Billy B and his Sonic Rockets"
Plkst. 21.00 vakara galvenie mākslinieki - RockNroll grupa KEKSI

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas.
Ieeja bez maksas.
Koncertu rīko Kalnciema kvartāls, ar Rīgas domes, bankas "Citadele" un "Lielvārdes alus" atbalstu.