Šaha diena Kalnciema kvartālā 27. julijā

Godinot un popularizējot vienu no pasaulē vecākajām un zināmākajām galda spēlēm, 27. jūlija vakarā Kalnciema kvartāls sadarbībā ar “Rīgas Mats” ielūdz uz Šaha dienu! Gaidīti un piedalīties aicināti jebkura vecuma un šaha prasmju līmeņa interesenti, līdzjutēji un vienkārši silto vasaras vakaru baudītāji!


PROGRAMMĀ:
Šaha turnīrs
Dažādu prasmju, līmeņu un vecuma spēlētāju šaha turnīri – no entuziastiem līdz labākajiem meistariem. Balvu fonds 3 labākajiem spēlētājiem no Kalnciema kvartāla, airBaltic un Forum Cinemas.
Simultānspēle
Paralēli šaha turnīram 11 gadus jaunais Aksels Lukševics no “Rīgas Mats” viens pats vienlaicīgi spēlēs pret desmit pretiniekiem.


! Pieteikšanās no plkst. 18.00 pasākuma laikā Kalnciema kvartālā.


Kā ik ceturtdienas vakaru paralēli aktivitātēm no plkst. 18.00 pie skaņu pults DJ Uldis Rudaks ar atmosfērīgāko vinila plašu izlasi, visa vakara garumā darbosies kafejnīca, būs pieejamas vakariņas no iecienītiem streetfood ēdinātājiem, izmeklēts Itālijas Markes reģiona vīns un teicama kafija mundrumam.


 LAIKI
Plkst. 17.30-18.15 – reģistrācija
No plkst. 18:00 DJ Uldis Rudaks un galda spēles kopā ar "Brain Games"
Plkst. 18.15-23.00 – šaha turnīrs
Plkst. 19.00 – simultānā šaha spēle


 Dalība šaha turnīrā BEZ maksas, bet ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 24. jūlijam – https://ej.uz/sahadiena (dalības apstiprinājums tiks nosūtīts līdz 25.07. plkst. 15.00). Vietu skaits ierobežots.


 Šaha turnīrā izspēlēto partiju skaits un laika kontrole tiks noteikta pasākuma dienā
Šaha dienu vadīs Andris Tihomirovs no “Rīgas Mats”.


Pasākumu atbalsta Rīgas Dome.