SHIPSEA koncerts Kalnciema kvartālā 4. augustā

4. augustā Kalnciema kvartālā vasaras sezonas koncertu sniegs projekts "SHIPSEA", kurā darbojas Jānis Šipkēvics, Miķelis Putniņš un Rūdolfs Macats. Koncerta sākums 20.00, ieeja no 19.00.

Kolorītais mūziķu trio izpildīs Jāņa Šipkēvica radītu jaunu mūziku, kas tapusi ārpus grupas "Instrumenti" repertuāra. "Shipsea" ir mūzikas projekts, ko dziedātājs, komponists un grupas "Instrumenti" līdzdibinātājs Jānis Šipkēvics radīja 2015. gadā.

Debijas minialbums "Shipsea" tika izdots kā solodarbs, un notika virkne izpārdotu Šipkēvica solokoncertu fon Stricka villā un Latvijas reģionos, ieskaitot uzstāšanos Vidzemes koncertzālē Cēsīs un Latgales vēstniecībā "GORS" Rēzeknē.

Šobrīd Jānis Šipkēvics ar domubiedriem Miķeli Putniņu un Rūdolfu Macatu uzsākuši darbu pie projekta "Shipsea" jaunā albuma, kas dienasgaismu ieraudzīs šā gada nogalē. Kalnciema kvartāla koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja vieniem no pirmajiem ieklausīties topošā albuma muzikālajā materiālā. Tāpat koncertā izskanēs jau zināmās Jāņa Šipkēvica solodaiļrades kompozīcijas "Taviem ceļiem", "Mežaparks", "Citu vārdu" u.c.

Biļetes: www.aula.lv/pasakumi/shipsea-kalnciema-kvartala