Sociālās uzņēmējdarbības tirgus 19. augustā

Jau otro gadu kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju ir tapusi lieliska tradīcija organizēt Sociālās uzņēmējdarbības tirgu Kalnciema kvartālā. Šogad tas notiks 19. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem.

Sirds siltums, kas ieguldīts pašu radītajos produktos vai pakalpojumos, degsme cilvēku acīs un vēlme mazināt sabiedrībā pastāvošas sociālas vai vides problēmas – tas ir stāsts par sociālo uzņēmējdarbību. Sociālās uzņēmējdarbības tirgus 19. augustā kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju pulcēs asociācijas biedrus, lai veicinātu sociālās uzņēmējdarbības kā biznesa formas attīstību. Trauki, gleznas un bērnu pasaku grāmata “Zeķu zagļa medības!” no zīmola BlindArt, nodibinājums “Palīdzēsim.lv” un dažādi roku darināti suvenīri, dzīvnieku patversme “Ulubele”, biedrība “Mentor Latvia” ar T-krekliem un auduma maisiņiem, “Otrā Elpa”, un daudzi citi, kas ikdienā rūpējas, lai pasauli padarītu labāku.

Paralēli tirgus norisei, kas apvienos gan Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrus un iecienītos zemniekus un amatniekus, papildinās aktīva programma gan uz skatuves, gan aktivitātes bērniem.10.00 – 16.00 “Otrās Elpas” ziedojumu pieņemšanas punkts (apģērbs, apavi, sadzīves preces un citas mantas)


10.00 – 16.00 Kalnciema kvartālā notiekošās vasaras nometnes “Domā liels” bērni kopā ar vecākiem tirgosies ar pašu veidotām māla bumbām stresa noņemšanai, svecēm un ziepēm, lai iegūtos līdzekļusziedotulabdarībai


Radošās darbnīcas bērniem:

10.00 - 16.00 Hennas zīmējumi par ziedojumiem Palidzesim.lv stendā


15.00 – 15.30 Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas elpošanas darbnīca


Uz brīvdabas skatuves:  


10.30 – 12.00 māksliniece un produkta dizainere Māra Skuja prezentēs jaunu spēli, kas piemērota cilvēkiem ar jebkāda veida redzes traucējumiem, tāpat tā ir interesanta jebkuram galda spēļu cienītājam

12.00 – 13.00 Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija (LSIA) “Aspazija” dziedātājas

14.00 – 14.45 Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studijaIeeja pasākumā - bez maksas, ar savu klātbūtni atbalstot sociālās uzņēmējdarbības iniciatīvas!