SPODRĪBAS DIENA Kalnciema kvartālā

Lēni, taču neatlaidīgi tuvojoties pavasarim un saulei izgaismojot ik stūri, Kalnciema kvartāls aicina veikt revīziju ne tikai domās, bet arī mājās – skapjos, plauktos, pagrabos un bēniņos, kur sakrājušās jums vairs nederīgas mantas, kas varētu būt noderīgas kādam citam. Ja, māju spodrinot, tādas atrodas – nesiet uz Kalnciema kvartālu, kur sestdienās tirgus norises laikā būs pieejams lietoto preču veikala un sociālās uzņēmējdarbības pioniera OTRA ELPA ziedojumu pieņemšanas autobusiņš.  

Līdztekus tirgum no plkst. 11.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē notiks radoša grozu pīšanas darbnīca, kurā katrs apmeklētājs varēs sev izgatavot krāsainu un izturīgu grozu no papīra caurulītēm mantu uzglabāšanai. Savukārt plkst. 14:00 uzņēmējs, sevis pilnveidotājs un eksperimentētājs - Kaspars Vendelis dalīsies pieredzē par to, kā uzlabot sevi un savas dzīves kvalitāti. Lekcijā varēs uzzināt ne tikai par ēdienu, bet arī par ikdienas ritmu un sīkiem trikiem foršākai dzīvei, lai atbrīvotu sevi no visa liekā.

Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiks LEGO robotu skolas nodarbības, kurā Alfarobot Lego robotikas skolas speciālistu vadībā ar konstruktoru Lego Education WEDO bērni varēs taisīt robotus.