Street Food festivāla atklāšana 2. maijā

Jau no 2. maija Kalnciema kvartāls aicina izmeklēta un veselīga dzīvesstila piekritējus uz īpašu gardēžu pasākumu Street Food festivālu, kas notiks katru TREŠDIENU no plkst. 18.00 līdz 23.00. Tas ir vienīgais pasākums, kas katru reizi pulcēs vairāk nekā desmit pavārus no labākajiem Rīgas restorāniem – festivālā vienuviet sastapsies pazīstami ēdināšanas jomas profesionāļi un jauni ēstgatavošanas entuziasti, lai priecētu ar kvalitatīvu ēdienu, jaunām garšām un neparastiem salikumiem.

Street Food festivālā savu skatījumu par ielu ēdienu kultūru sniegs publikas iecienīti Rīgas restorāni. Ar garšīgām un izmeklētām maltītēm priecēs gan pagājušās vasaras iemīļotie dalībnieki – Ferma, Rullējums, El Santo X un Entresol, gan citi labākie Rīgas restorāni un ēdienu entuziasti, katru reizi pulcējoties citā sastāvā. Šogad festivālā tiks izceltas vairākas ēdienu tēmas – dažādu pasaules tautu virtuves un ietekmes, sezonālie produkti, eksotiskas garšvielas, veselīgs dzīvesveids un pat modīgas galējības ēdienkartē.

Katru trešdienu Kalnciema kvartāla atjaunoto koka māju pagalmā gardēžiem būs iespēja atklāt ēdienus, ko ikdienā nevar ne redzēt, ne nogaršot restorānu piedāvājumos, kā arī nesteidzīgi malkot vīnu no Itālijas Markes reģiona mazajām vīna darītavām Kalnciema kvartāla ābeļdārzā. Festivāls sola draudzīgu atmosfēru, labu mūziku, satikšanās, sarunas, meistarklases un arvien jaunus pārsteigumus. Būs padomāts arī par ģimenēm ar bērniem, kā arī esiet aicināti apmeklēt pasākumus ar suņiem.

Kalnciema kvartāls 2017. gada gada augustā uzsāka Street Food festivālu pasākumu sēriju, kas kļuva par populārāko gada notikumu, 8 pasākumus kopumā apmeklēja 17 000 cilvēku. Tikai Street Food festivālā ir vienreizēja iespēja iepazīt jaunas ēdienu kultūras un baudīt uz vietas gatavotus ēdienus no vairākiem restorāniem vienlaicīgi, pie tam par zemākām cenām, nekā restorānos uz vietas. Savukārt restorāniem ir iespēja sevi izaicināt, piesaistīt jaunus klientus, pilnveidot savas gatavošanas prasmes, sekot līdzi aktualitātēm un veidot jaunas sadarbības. Tā dēvētais ielu ēdiens ir pasaulē plaši pazīstams un gardēžu iecienīts. Street Food festivāli ir populāri ar restorānu spēju ātri un kvalitatīvi apkalpot lielu cilvēku skaitu īsā laika posmā, neatstājot nevienu ar tukšu vēderu. Un nereti pārsteidzot ar īpašām pagatavošanas tehnikām!

Pasākums ir bez ieejas maksas.

Pasākumu norises vieta un laiks - Rīga, Kalnciema iela 35, trešdienās no plkst. 18.00.


Aicinām dalībniekus pieteikties jau tagad, sūtot e-pastu uz atbildes@kalnciemakvartals.lv un/vai aizpildot formu:

http://bit.ly/2p6z3OK (LV)

http://bit.ly/2p6z3OK (ENG)