Street Food festivāls 11. jūlijā

11. jūlijā plkst. 18.00-23.00 Kalcniema kvartālā notiks Street Food festivāls. Šobrīd ir vairāki ēšanas virzieni, kas izslēdz gaļu no ēdienkartes, tāpēc šajā Street Food pasākumā veltīsim uzmanību kvalitatīvas gaļas nozīmei uzturā. Tā kā Kalnciema kvartāla Street Food festivālā izceļam veselīgu un kvalitatīvu produktu lietošanu un izvēles brīvību pārtikā, šo trešdien kopā ar Rīgas restorāniem būs iespēja uzzināt, kā atpazīt un izvēlēties augstvērtīgu gaļu, kā arī, protams, nogaršot to restorānu piedāvājumā.

Pie Steiku Haoss un "Meat Chef" atradīsiet sulīgus burgerus, FoodBox cienās ar turku virtuvi un gaļu paštaisītā marinādē un El Santo X aicinās uz meksikāņu vakariņām. Trešdien satiksiet arī veselīga dzīvesveida piekritējus AsparaGoose un Pokē Rīga ar havajiešu pokē bļodām. Taivānas ēstgatavošanas kultūras atbalstītāji Bao Bun Latvia piedāvās BAO maizītes ar bagātīgu gaļas pildījumu.

Katrs Kalnciema kvartāla Street Food pasākums pulcē vairāk nekā 20 populārākos Rīgas restorānus un vairāk nekā 2000 apmeklētāju. Katra trešdiena ir iespēja iepazīt vairākas ēdienu kultūras vienlaicīgi un satikt populārākos restorānus un viņu šefpavārus.

Pasākums ir bez ieejas maksas. Aicinām līdzi ņemt arī suņus!

Pasākumu norises vieta un laiks - Rīga, Kalnciema iela 35, trešdienās no plkst. 18.00.