Street Food festivāls 13. jūnijā

13. jūnijā plkst. 18.00-23.00 Street Food festivālā varēsiet uz vietas satikt restorānu pavārus, redzēt viņu virtuozo darbu tuvplānā un uzdot jautājumus un varbūt pat kaut ko kopīgi pagatavot.

Īstu "Steiku Haosu" radīs restorāna šefpavārs Edgars Dzenis, un ar brīvdabas meksikāņu virtuvi priecēs vienmēr atraktīvais Havjērs ar restorānu "El Santo X". No pašas Beverīnas sirds atceļos Žentiņu ģimene ar mobilo picēriju "Vīnkalni". Eksotisko saldējumu varēsiet nogaršot ar puišiem no "Rullējums" un dabīgo saldējumu ar "Skrīveru mājas saldējums". Šoreiz krāsainas un dabīgas bagetes varēs nogaršot pie "Cafe Hugo" un bagātīgus augstākās kvalitātes kebabus pie "Food Box".


Kopā ar "Brain Games" varēsiet izskustēties un ievingrināt smadzeņu muskuļus – turpat Kalnciema kvartāla pagalmā būs krokets, petanka, Vikingu šahs jeb "Kubb", "Spin ladder" un lielā Jenga! 

Par īpašu muzikālo atmosfēru Street Food festivālā rūpēsies dj Krii, kurš ir pazīstams LV hip hop aprindās un sadarbojas ar tādiem māksliniekiem kā Gacho (Mesa), Ozols, Gustavo (Arstarulsmirus).

Kalnciema kvartāla Street Food festivāls ir jauna un jau plašu popularitāti guvusi tradīcija Rīgā, kur katrs pasākums pulcē vismaz 20 restorānus un 2000 apmeklētāju, no kuriem ievērojama daļa ir pilsētas viesi. Street Food kultūra ir pasaulē plaši pazīstama un gardēžu iecienīta, jo sniedz iespēju nogaršot ātri gatavojamu un kvalitatīvu ēdienu, kas top uz vietas, no vairākiem restorāniem vienlaikus.

Pasākums ir bez ieejas maksas.

Pasākumu norises vieta un laiks - Rīga, Kalnciema iela 35, trešdienās plkst. 18.00-23.00.

Pasākumu atbalsta Lielvārdes alus un Domenikss.