Street Food festivāls 16. maijā

16. maijā plkst. 18.00-23.00 Kalnciema kvartālā notiks trešais šīs sezonas Street Food pasākums, pulcējot labākos Rīgas restorānus un garšu entuziastus, kas sniegs ieskatu ēdienu pasaulē, lutinot ar šefpavāru meistardarbiem, kas tiek pagatavoti uz vietas – acu priekšā.

Šajā Street Food pasākumā tiks dota iespēja nobaudīt dažādus ēdienus, apmierinot ikkatra gaumi – sākot ar gaļas un burgeru piedāvājumu, līdz pat dārzeņiem un vegāniskajiem ēdieniem, kā arī saldo uzkodu pārsteigumiem. Akhtamar restorāns piedāvās uz oglēm pagatavotus ēdienus no armēņu virtuves. Kārumniekus priecēs TATTI Burbuļvafeles, pārsteidzot ar bagāto vafeļu pildījumu, ietērpjot to svaigu ogu un augļu dekoros. Savukārt veselīgāka dzīves veida piekritējus lutinās veģetārās virtuves jaunums Street Food festivālā Nata cafe, piedāvājot lēcu burgerus. Kā arī nobaudīt būs iespēja citos pasākumos jau iepazītās krāsnī ceptās, bagātīgās Vīnkalni picas un vēl, un vēl.

Par jaunāko pasākuma apmeklētāju izklaidi rūpēsies ROYAL GAMES GL, piedāvājot mozaīku spēles no dabīga un izturīga materiāla – koka – kas krāsots ar ES noteikto standartu krāsām, padarot tos īpaši draudzīgus mazuļiem. Spēles ar mozaīkām palīdz bērnam attīstīt prātu un loģisko domāšanu, kā arī nodrošina jauki pavadītu laiku ģimenes lokā, jo šīs spēles ir interesantas kā maziem, tā lieliem.

Par īpašu muzikālo atmosfēru Street Food festivālā rūpēsies dj Krii, kurš ir pazīstams LV hip hop aprindās un sadarbojas ar tādiem māksliniekiem kā Gacho (Mesa), Ozols, Gustavo (Arstarulsmirus). 

Pasākums ir bez ieejas maksas.