Street Food festivāls 24. jūlijā

Kalnciema kvartāla Street Food vakaros aicinām izgaršot vairākas pasaules virtuves vienuviet, dzirdēt labu mūziku, satikt pavārus klātienē un uzzināt no viņiem visu par un ap gatavošanu.

24. jūlijā Street Food vakarā autentiskas itāļu picas ceps Žentiņu ģimene no Beverīnas novada ar savu Vīnkalni ceļojošo picēriju, franču crepes pie Crepes Cafe komandas, grieķu souvlaki gatavos šīs sezonas jaunums Grīkstrīta un gruzīnu virtuvi pārzinās Hačapurija no Imantas. Spāņu churrous būs pie brāļiem no GustameChurros, bet rīdzinieku iemīļotie turku kebabi taps slaveno FoodBox busiņā. Austeru fani Fans of Oyster zina visu par austerēm – nekautrējieties uzjautāt, kā pareizi attaisīt un ēst šos okeāna dārgumus. Brīvdabas ēdienkartē būs arī burgeri amerikāņu gaumē no Restorāns Čarlstons un Meat Chef Steak House, svaigi ceptas Wafelnihca vafeles ar saldējumu, dabīgais Skrīveru Mājas Saldējums, Karfeļu Banda ar lieliem Latvijas lauku kartupeļiem, uzbeku plovs no Māja Restorāns, Eklērnīca Raunas Dārzs, Gogelmogels home made ice cream un vēl.

Pasākumos vienmēr rūpējamies par labu gaisotni un mūziku, tāpēc šoreiz pie mums ciemosies vinila entuziasti, ilglaicīgi draugi Uncle Sampl3 un Uncle Rodion, kuri iepazīstinās (un varbūt arī pārsteigs) ar retām, nedzirdētām muzikālām skaņām.

Ierosinām ņemt līdzi draugus (arī četrkājainos), satikt sen nesatiktos domubiedrus, iepazīt jaunas virtuves un dzīvesveidu kultūras. Neaizmirstiet arī pievērsiet uzmanību Kalnciema kvartāla 19. gs. koka arhitektūrai un apskatīt galeriju, klausieties mūziku un pasveiciniet DJ!

Būs padomāts arī par bezmaksas nodarbēm ģimenēm ar bērniem.

Ieeja bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.