Street Food festivāls 28. augustā

 28. augustā plkst. 18.00-23.00 Street Food vakarā pievērsīsim uzmanību veselību stiprinošām aktivitātēm un aktuālām ēdienu tendencēm – vegāniski burgeri un saldumi, ēdieni bez glutēna un bez laktozes, veģetārā virtuve, uzturvielām bagāti produkti un dažādi brīnumlīdzekļi imunitātei.

Īpaši aicinām ielūkoties Kalnciema kvartāla galerijā, kur šoreiz praktizēsim sejas jogu ar paraugdemonstrējumiem un izmēģināsim vienkāršus vingrinājumus sejas muskuļu treniņam. Nodarbība īpaši patiks tiem, kas atbalsta dabīgas metodes sejas ādas kopšanai. Dalība bez maksas.


Šoreiz brīvdabas virtuvē rosīsies veselīgo bagešburgeru meistari Cafe Hugo, vegāniskus burgerus gatavos Vegstop.lv un ar veģetārām vakariņām cienās Dhama un Nata Cafe. Garšām piesātinātu vjetnamiešu pho zupu atradīsiet pie TRE Riga, kuri ir arī mūsu īpašie viesi, jo viņus var sastapt tikai Kalnciema kvartālā un kafejnīcā Zolitūdē. Ja pie sirds iet pikanti ēdieni, iesakām doties pie pirmā indiešu restorāna Latvijā Indian Raja. Uzturvielām bagātas austeres būs pie lieliskajiem Fans of Oyster, bet vegāniskus spāņu saldumus varēs dabūt pie GustameChurros brāļiem. Būs arī vairāki citi iemīļotie Street Food festivāla dalībnieki.

Ieeja bez maksas.