Sulu un sēklu tirgus 18. martā

18. martā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū norisināsies Sulu un sēklu tirgus.

Kalnciema kvartāla kafejnīcā varēs sastapt sēklu kolekcionārus, iepazīties ar Latvijā lolotām sēklām, iegūt un mainīties ar tām, kā arī tirgotāji būs sarūpējuši veselīgas, svaigas sulas un sīrupus, galerijā bērni un ģimenes aicnāti piedalīties stādu darbnīcā.

Visas dienas garumā Kalnciema kvartāla kafejnīcā būs sapulcējušies aktīvākie Latvijas sēklu kolekcionāri. Pasākuma mērķis ir vērst uzmanību uz Latvijai raksturīgām un saglabājamām augu šķirnēm, kā arī veicināt to daudzveidību. Piedāvājumā būs visdažādākās tomātu, gurķu, ķirbju, papriku, salātu, pupiņu un citas sēklas. Tirgū atradīsiet ”SpirulinaNord”, kuri Latvijā audzē spirulīnas mikroalģi un ir vienīgie pasaulē, kuri no tās gatavo sulas un sīrupus. Tirgotāji būs sarūpējuši kļavu, bērzu, ābolu, smiltsēršķu, burkānu, tomātu sulas, kā arī dažādu augļu un ogu sīrupus.

Plkst. 10.00-13.00 Kalnciema kvartāla galerijā bērni un ģimenes aicināti iesēt garšaugus, dēstīt jauno lapu salātus, ar ko papildināt urbāno mazdārziņu, to palīdzēs veikt Z/S Vārpas saimnieki. Dalība bez maksas.