Talsu novada tirgus Kalnciema kvartālā 20. augustā

20. augustā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāls aicina uz Talsu novada tirgu! Vairāk nekā 20 Talsu novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji tirgos sava novada tradicionālos ēdienus un amatniecības izstrādājumus, būs iespējams uzzināt visu par šī novada kultūru un piedalīties meistarklasēs, kā arī iepazīt Talsu tūrismu un dzirdēt Talsu bundziniekus un grupas “Roja” priekšnesumu.


Kalnciema kvartālā varēs sastapt amatniekus no Laidzes un Sabiles, nogaršot saldumus no Valdemārpils un Laucienes, saldējumu no Vandzenes, savukārt zivju tirgotāji no Kolkas un Kaltenes piedāvās gan svaigas, gan kūpinātas zivis. Būs iespēja baudīt svaigi ceptu maizi no Ropažiem, medu no Valdgales un Abavas vīnu!  
Talsu novada amatnieki no Dundagas, Spāres, Tiņģeres un Strazdes aicinās piedalīties radošajās darbnīcās, kur varēs iemācīties rakstīt ar spalvu, apgūt dažādus vārdus lībiešu valodā, minēt mīklas, siet mezglus, veidot spāres un no māla veidot svilpes. Pie grāmatas “Kalendārs mani sauc” autora, talsinieka Andra Kalnozola, ikvienam, kurš būs paņēmis līdzi savu grāmatu, būs iespēja dabūt autora parakstu.


Ar plašu muzikālo programmu tirgus apmeklētājus priecēs Talsu bundzinieki un ansamblis “Tals’ trimiš”, Baiba Bite, Kolkas koklētāji un ansamblis “Laula”, ar koncertu uzstāsies grupa “Roja”.

Programma:


10.00 muzicēs Talsu bundzinieki un ansamblis


10.10 uzstāsies Kolkas koklētāji un ansamblis “Laula”


10.35 varēs mācīties lībiešu valodu kopā ar Lindu Zonni-Zumbergu


11.00 spēlēs Talsu muzikantu ansamblis ‘Tals’ trimiš’


11.30 Arnolds Auziņš skaitīs dzeju tāmnieku dialektā


12.00 grupas “Roja” muzikālais sveiciens
13.30 muzicēs Baiba Bite


14.10 uzstāsies Kolkas koklētāji un ansamblis “Laula”


14.30 meklēsim kuršu vārdus latviešu valodā kopā ar dzejnieci Maiju Laukmani


14.50 spēlēs Talsu muzikantu ansamblis ‘Tals’ trimiš’


15.30 muzicēs Baiba Bite


15.55 noslēguma ritmi Talsu bundzinieku ansambļa izpildījumā


Tirgū piedalīsies arī iemīļotie iknedēļas tirgotāji ar apmeklētāju iecienītajiem labumiem.