Tirgus "Dārzeņi un ogas, nāciet burciņās" 12. augustā

12. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kas šoreiz tiks aizvadīts konservēšanas noskaņās.


Katru sestdienu tirgotāji pārsteidz ar jaunām dabas veltēm. Pirms divām nedēļām tirgū parādījās sēņu princese gailene, pagājušo nedēļu pirmās vīnogas un krūmmellenes. Daba mūs lutina ar bagātīgu klāstu, ko iespējams atrast Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00. 


Augusta sākums ir piemērots brīdis, lai sāktu gatavoties ziemai un sarūpētu dažādus našķus! Tirgus piedāvājums ir tik plašs, ka būs iespējams atrast visu nepieciešamo pat pēc īpašākajām mammu un vecmammu receptēm – marinēti gurķi, kabači un tomāti, sastāvdaļas, lai sarūpētu gardus ievārījumus un sīrupus. Visas sagatavotās burciņas garajos ziemas vakaros atgādinās par garšīgo vasaru.


Aktivitātes bērniem:

No plkst. 11.00 līdz 15.00 FasTracKids Latvia Kalnciema ielā 35, zālē, mācīs bērniem interaktīvā veidā nevis KO domāt, bet gan KĀ domāt. Tā ir izglītības programma, kas interaktīvā veidā stimulē bērnu dabisko zinātkāri. Tirgus laikā bērni kopā ar vecākiem aicināti pievienoties kādai no aktivitātēm:


11.00-12.00 Fastrackids Tots (2-4 gadīgiem mazuļiem) ar Eleonora Martina Floresa; 

12.00-13.00 FasTrack English (3-8 gadīgiem) ar Jolanta Reihmane;

13.00-14.00 FasTrack Fundamentals Astronomija (3-8 gadīgiem) latviešu valodā ar Eleonora Martina Floresa;

14.00-15.00 FasTrack Fundamentals Astronomija (3-8 gadīgiem) latviešu valodā ar Eleonora Martina Floresa.


Ar vecākiem par bērnu agrīnās attīstības nozīmi un iespējām stāstīs FasTracKids Latvia valdes priekšsēdētājs Eduards Filippovs.


Astronomijas nodarbībā bērni mācīsies par sauli un zvaigznēm. Gūs izpratni par naksnīgajās debesīs redzamajām parādībām. Izmantojot interaktīvo tāfeli, sekos līdzi Zemes orbītai ap Sauli. Veicot eksperimentus un iesaistoties aktivitātēs, uzzinās par Saules sistēmas objektiem.


Pieteikties nodarbībām: 2087 9999 vai kipsala@fastrackids.lv!