Tirgus, plastilīns un viss par skriešanu 8. aprīlī Kalnciema kvartālā

Kalnciema kvartāla tirgotāji piedāvās daudzveidīgu produkciju - vietējos pavasara zaļumus un garšaugus, bērzu sulas, kūpinātas zivis, ikrus, humusu, ābolu sieru un sviestu, maizi ar siļķi un citus labumus, kā arī daudzveidīgus amatniecības izstrādājumus pavasara sezonai.

Plkst. 11.00 - 14.00 brūnās mājas zālē mazākie tirgus apmeklētāji “Modelera” spciālistu vadībā varēs attīstīt radošās prasmes un iejusties modelētāja lomā - apģērbjot plastiskas figūras, veidojot detaļas un tērpus no plastilīna.  


Turpat, brūnās mājās zālē, plkst. 15.00 aicinām uz iedvesmas lekciju par to, kā labāk sagatavoties skriešanas sezonas atklāšanai un maratoniem. Maratonista Raimonda Sooparga seminārā varēs uzzināt vairāk par skriešanas sezonas atsākšanu un turpināšanu, kas saistīta ar ekipējuma izvēli, iespējamu dalību masu skrējienos vai sacensībās un līdz ar to arī nedaudz par treniņu plāniem, pulsiem un ātrumiem treniņa laikā, kā arī veselības pārbaudi pirms sezonas. Pievērsīsimies pakāpeniskai adaptācijai slodzei, lai neiedzīvotos traumās - iezīmēsim jaunākās tendences treniņu metodikā iesācējiem un pieredzējušākiem skrējējiem, uzzināsim par atsildīšanās lomu. Tiks skarti arī citi svarīgi jautājumi - ekipējums, apģērbs, uzturs u.c. Seminārs ir bezmaksas.