Tirgus, šaušana ar loku un spēles pupiņu valodā 6. aprīlī

Pavasaris ir īstais laiks jaunām iecerēm, tāpēc 6. aprīlī Kalnciema kvartāla tirgus laikā apmeklētāji varēs mācīties šaut ar loku paralimpiskās pārstāves vadībā un apgūt pupiņu valodu kopā ar bērnu grāmatu rakstnieci. Zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirgus norisinās katru sestdienu no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Tirgotāji ņem vērā apmeklētāju ieteikumus un seko līdzi tendencēm, tāpēc katru reizi no saviem produktiem izgudro arvien jaunus piedāvājumus – “ZeMaize” tomātu pesto, “Šita&ke” sēņu čipsus, Z/S “Mežmalas” smiltsērkšķu gaisīgās konfektes, “Gogelmogel” lauku majonēzi, “Kūku mājas” red velvet kūku un mazās “Cielaviņas”. Ingus Niedras jaunākais izgudrojums – kaņepju ziepes. Koka spēļu radītāji “Solid Wood gifts” izstrādājuši jaunu matemātikas mācību spēli bērniem no 8 gadu vecuma, kas palīdz apgūt skaitļus aizraujošā veidā. Savukārt bērniem no 12 gadiem sagatavota spēle, kas palīdz trenēt domāšanas ātrumu un efektivitāti, kā arī izprast matemātiskos procesus. Kalnciema kvartāls ir atbalstoša vide jaunajiem uzņēmējiem. Tirgū pirmo reizi piedalīsies Diāna Bitāne, kas sākusi nodarboties ar garšaugu stādīšanu savā piemājas siltumnīcā. “Karameļu darbnīca” tirgū lutinās ar dabīgiem zefīriem un augļu-ogu marmelādi, kā arī dažādu krāsu karamelēm. Visi darbnīcas produkti ir 100% roku darbs.

No 12.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla spēļu bedrē Latvijas Loka šaušanas federācijas (LLŠF) jauniešu un paralimpiskās izlases pārstāve Elīna Lapsiņa ļaus ikvienam interesentam pašam izmēģināt šaut ar loku mērķī. Šī aktivitāte norit, lai atbalstītu loka šaušanas sportu Latvijā. Akcijas mērķis ir gūt līdzekļus LLŠF paralimpisko izlases pārstāvju ceļam uz Tokiju 2020.

No plkst. 12.00 līdz 15.00 grāmatas “Pasakas pupiņu valodā” autore Sanita Tiltiņa-Balode galerijā mācīs spēlēt izklaidējošu prāta spēli pupiņu valodā “Smiesimies kopā”, tādā veidā ne tikai mācoties jaunu valodu, bet arī attīstot domāšanu.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.