Tirgus un aksesuāru darbnīcas 6. jūlijā

Mēneša pirmajā sestdienā, 6. jūlijā plkst. 10.00-16.00, Kalnciema kvartālā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kura laikā notiks divas bezmaksas aksesuāru dabnīcas. 

Jūlijs ir vasaras pilnbrieda mēnesis, un tas novērojams arī zemnieku dārzos, jo tirgū valda īsta svaigu dārzeņu, ogu un zaļumu pārbagātība. Savukārt amatnieki rūpējas par visu nepieciešamo vasarai, piemēram, “Justīnes studija” darina vieglus halātus no Indijas audumiem. Pirmo reizi piedalīsies Latvijas zīmols “Colorful Muzzle”, kas akvareļu tehnikā ilustrē dzīvnieku attēlus uz krekliem, krūzēm, spilvendrānām un citiem priekšmetiem. Šīs vasaras tirgus jaunums – “Augu konditoreja” gatavo dažādus našķus tikai no augu izcelsmes sastāvdaļām: cepumi, kūkas, pīrādziņi, vafeles, mafini, kapkeiki, konfektes un ziedu sīrupi.

Visas dienas garumā gan pieaugušie, gan bērni 2-3 minūšu laikā varēs paši izgatavot atslēgu piekariņu. Darbnīcā katram būs iespēja izvēlēties mīļako motīvu – latviešu etnogrāfiskās zīmes, burtus, automašīnu markas, dzīvnieku veidolus u.c. Tikmēr rotu meistare Līga Berga kopā ar komandu ikvienam iemācīs, kā uztaisīt vienkāršu piespraudi. Darbnīcas dalībnieki varēs paši izdomāt, ko vēlas attēlot un pēc tam izveidot vasarīgu aksesuāru.

Norises vieta _ Kalnciema iela 35, Rīga.