Tirgus un bērnu grāmatas atklāšanas svētki 19. oktobrī

19. oktobrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū atklāsim bērnu grāmatu un veidosim paši savu, apgūsim burtus un lasīsim 33 aizraujošus stāstus! Dalība bez maksas.

Pirmo reizi tirgū piedalīsies “Bruk energy”, kas piedāvā kūpinātus Āfrikas samus, dzīvus Āfrikas samus un filejas, būs arī melnā ķiploka mērce un melnais ķiploks degustācijai. Lai pagatavotu pusdienas vai vakariņas, iesakām meklēt dārzeņus pie bioloģiskās saimniecības “Salenieki” un “Silpurmašas”, bioloģisku liellopa gaļu pie “Eko dārzs” vai bioloģisku tītara gaļa pie “Zvirgzdkalni” un garšvielas pie Z/S “Ragāres”! Un ja Jums nav ideju, ko gatavot, tad varat droši jautāt tirgotājam, jo viņi vienmēr zina, kā vislabāk izmantot savus produktus. Tirgus jaunums ir arī “Mail Mel” dabīgās zobu pastas, dezodoarnti, ziepes, skrubji, lūpu balzāmi un citi kopšanas produkti, kas veidoti uz medus bāzes.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks Līvas Eihmanes grāmatas “Puiku alfabēts” atklāšanas svētki. Visas dienas garumā būs iespēja apskatīt autores oriģināldarbu izstādi ar akvareļa ilustrācijām, kuras izmantotas grāmatā. Mazākajiem lasītājiem būs iespēja radīt pašiem savu grāmatiņu, iemācīties zīmēt galvaskausu un locīt papīra lidmašīnu. Pasākuma svinīgākajā brīdī plkst. 13.00 ēdīsim kūku! Grāmatu “Puiku alfabēts” Līva Eihmane radīja savam dēlam Ernestam burtu apgūšanas laikā. Grāmatā ir apkopoti 33 aizraujoši stāsti un akvareļa ilustrācijas katram alfabēta burtam, kas rosina interesi par burtiem un to apgūšanu.

Plkst. 10.00-16.00 varēs trenēt pirkstu veiklību kopā ar “MĪCI” – tā ir Latvijā ražota veidošanas mīkla bērniem. Veidošanas mīkla sastāv no pārtikas izejvielām, mīklas iekrāsošanā uzņēmums izmanto pārtikas krāsvielas.