Tirgus un burtošanas triatlons 19. maijā

Sestdien, 19. maijā plkst. 10.00-16.00, Kalnciema kvartāla notiks zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās burtošanas triatlons ar Kurland Woodcake / Kokmaizītes.

Tirgū parādīsies arī pirmie vasaras vēstneši – Latvijas zemenes, gurķi un sparģeļi. Pēc maratona visi izslāpušie varēs atvilkt elpu Kalnciema kvartāla ābeļdārzā un veldzēties ar smūtijiem, ko Z/S "Ragāre" pagatavo uz vietas no gārsas, pienenēm, nātrēm, rabarberiem, balandas, savvaļas upenēm un ogām. Rītu varēs sākt ar atspirdzinošu sulu no incampagna.lv bioloģiskajiem Sicīlijas apelsīniem. Nature Gift piedāvās īpašo itāļu ledus dzērienu Granita no dzērvenēm un piparmētrām-rabarberiem. Tirgū varēsiet nogaršot arī dabīgus saldējumus no Gogelmogels, Skrīveru mājas saldējums un Avenei.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 Kurland Woodcake / Kokmaizītes aicina uz burtošanas triatlonu Kalnciema kvartāla galerijā, kur kopā ar draugiem vai ģimeni varēs atsaukt atmiņā senus latviešu vārdus un izdomāt jaunus. Kurland Woodcake jeb dizaina projekts “Kokmaizītes” turpina senās spēļu darināšanas tradīcijas, ne tikai izklaidējot, bet arī izglītojot spēlētājus.

Dalība bez maksas.