Tirgus un dabīgo vaskadrānu darbnīca 4. maijā

4. maijā plkst. 10.00-16.00 norisināsies Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās videi draudzīga aktivitāte – kopā ar latviešu zīmolu Bee in lieli un mazi aicināti izgatavot vairākkārt lietojamas un mazgājamas vaskadrānas ēdiena uzglabāšanai.

Tirgus laikā Bee in radītāja Ieva Sulutaura ne tikai vadīs darbnīcu, bet arī piedāvās pašas darinātas vaskadrānas ar oriģinālu dizainu. Tajās varēs ietīt tirgū iegādātu sieru no Z/S „Mazlauri”, SIA „Burkānciems”, dabīgo maizi no Svetes Maizes Ceptuve, „Saules klaips”, un ZeMaize, un citus sezonālos augļus un dārzeņus. Esam arī atklājuši Latvijas zemeņu sezonu, tāpēc tirgū būs saldās Doles zemenes. Veselīgus smūtijus uztaisīs Z/S Ragāres. Rabarberi, redīsi un zaļie salāti šobrīd ir top pieprasītākie produkti. Ja ir vēlme atklāt grila sezonu, tad pie Karotītes var iegādāties bioloģisku vistas šašliku marinādē. Aktīvā dzīvesveida piekritējiem būs iespējams izvēlēties savu jauno riteni no BS bicycles.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 Bee in izveidotāja Ieva Sulutaura mācīs, kā pašiem uztaisīt savu vaskadrānu ēdiena uzglabāšanai. Vaskadrānas ir elpojošs produkts, kas sastāv no bišu vaska un kokvilnas auduma, tas ir mazgājams un vairākkārt lietojams. Darbnīcā ir aicināti piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma. Dalībnieki var ņemt līdzi arī savu audumu, ieteicams ņemt līdzi plānu 100% kokvilnu. Dalība: 4.50 eiro.