Tirgus un darbnīca "Izkrāso Latviju" 24. martā

24. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 paralēli Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgum norisināsies radošā darbnīca, kur pieaugušiem un bērniem būs iespēja atdzīvināt latviešu tautasdziesmas ar otas un zīmuļu palīdzību.

Tirgū varēs atrast tradicionālo pavasara ēdienkarti – svaigus dārzeņus, garšaugus un zaļumus, daudzveidīgas sukādes, diedzētus graudus un sēklas, dabīgās sulas. Savukārt amatnieki piedāvās savus roku darbus – keramikas traukus, koka izstrādājumus, lina galdautus, rokām darinātas rotaļlietas, kā arī meistarīgi veidotus kalumus un rotas.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 kopā ar krāsojamās grāmatas „Izkrāso Latviju” idejas autoriem un māksliniecēm lieli un mazi apmeklētāji aicināti radīt radošos darbus, ilustrējot latviešu tautasdziesmas, kā arī uz vietas krāsot dažus no grāmatā esošajiem darbiem. Izmantosim visdažādākos instrumentus – akrila krāsas, zīmuļus un krītiņus, krāsainas pildspalvas un citus. Grāmatas “Izkrāso Latviju” atainotie temati saturiski atklāj seno vērtību un mūsdienu mijiedarbību – dzīvnieki, dabas norises un cilvēks. Piedalīsies arī Apgāds Mansards, pie kuriem būs iespēja iegādāties krāsojamo grāmatu un citas apgāda izdotās grāmatas.

Dalība ir bez maksas.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.