Tirgus un darbnīcas 10. augustā

10. augustā plkst. 10.00-16.00 Kalcniema kvartāla zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirgū krāsosim smiltis un no tām veidosim dāvanas, kā arī iepazīsim Rīgu lielformāta spēlē.

Tirgū skaistas rotas ar vasaras nospiedumu piedāvās “Kaisme”, būs arī krāsainā “Daugmales keramika” un Žanetes Rušenieces melnā keramika. “Loviletters” pop-up veikalā tagad ir ne tikai toku čības, kimono, lielas iepirkšanās somas, bet arī jauni priekšauti. Tirgū varēs arī izmēģināt līdzsvaru ar balansa dēli no “Okrafts”. Pēc kādas pauzes ir atgriezušies “Salenieki” no Latgales ar bioloģiski audzētiem dārzeņiem – piedāvājumā gan gurķi un tomāti, gan sviesta pupiņas, kartupeļi un kāposti. Paši saimnieki sola, ka drīzumā būs izauguši cepamie ķirbji.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 “Smilšu aplikācijas” darbnīcā mācīs krāsot smiltis un izrotāt ar tām kartītes, ko vēlāk varēs uzdāvināt sev vai tuvajiem.

No plkst. 11.00 līdz 16.00 kopā ar biedrību “Cita Rīga” varēs piedalīties lieformāta spēlē un iepazīt pilsētas apkaimes, ezerus un upes, vēsturiskās mājas un rūpnīcas un labiekārtot Rīgu ar jauniem objektiem. Tie tiks celti no izveidotām sagatavēm un stāstīs par kādu Rīgas vietu vai attīstības posmu Rīgas un/vai Latvijas vēsturē. Piemēram, būs iespējams izveidot vikingu laiku kuģu ceļu Daugavā un uzzināt, kāpēc bija svarīgi aizsargāt Rīgu, kā arī tiks veidoti pirmie Rīgas parki un “meklēti” ārvalstu augi. Dalība bez maksas.