Tirgus un galda spēles 14. jūlijā

14. jūlijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgu piepildīs veselīgas vasaras dabas veltes un aizraujošas galda spēles lieliem un maziem apmeklētājiem visas dienas garumā.

Tirgū zemnieki lutina ar Latvijas ogām visās krāsu gammās – no baltām līdz pat melnām. Veselīgā uztura piekritējiem patiks „Smalkais muslis” bez papildus pievienota cukura un veselīgie našķi no „Sēklu muss”. Čempionu brokastis turpat tirgū aicina nobaudīt „Olu ferma” no bioloģiski audzētām paipalu olām. Savukārt mūzikas cienītāji atradīs izmeklētu „Vinila plates” kolekciju dažādām muzikālām gaumēm. Gan pieaugušie, gan bērni tirgus laikā varēs izgreznoties kopā ar „Riga Tattoo” hennas zīmējumiem – būs latviešu zīmes un citi dizaina raksti.

Katra mēneša pirmajā sestdienā Kalnciema kvartālā jaunākās galda spēles piedāvā “Brain Games”, un arī 14. jūlijā plkst. 11.00-15.00 darbnīcā tiks padomāts par pašiem mazākajiem apmeklētājiem un arī vecākiem – visas dienas garumā daudzveidīgās nodarbēs varēs attīstīt reakcijas ātrumu, atjautību un loģisko domāšanu. Dalība bez maksas.

Kalnciema kvartāla pasākumu sezonu atbalsta „Domenikss” un „Lielvārdes alus”.