Tirgus un Nacionālā teātra diena 9. septembrī

9. septembra tirgus laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 tiks atklāta teātra sezona kopā ar Kalnciema kvartāla ilggadējiem draugiem – Latvijas Nacionālo teātri, kas šogad atzīmēs savu 99. atklāšanu. Visas dienas garumā tirgū būs iespēja iegādāties biļetes uz teātra izrādēm ar īpašām atlaidēm, noklausīties Ditas Lūriņas un Aināra Ančevska koncertu un radoši darboties kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 tirgū iespējams atrast iecienītas rudens veltes – ābolus, cidonijas, Latvijā audzētas melones, krūmmellenes un brūklenes. Tikmēr amatnieki sarūpējuši siltas jakas, cepures un šalles, kā arī dažādus aksesuārus, lai iepriecinātu sevi un citus.

Programma:

No plkst. 11.30 darbnīca bērniem

Kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus bērni varēs iejusties jaunā tēlā, veidojot princešu un prinču galvas rotas.

Plkst. 12.00 un 13.00 Nacionālā teātra koncerts

Uzstāsies Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainārs Ančevskis, kurus muzikāli papildinās kvartets Undertango. Nacionālais teātris sola pārsteigt tirgus apmeklētājus ar skanīgām dziesmām no teātra izrādēm, organizēs konkursu un dalīs balvas.