Tirgus un rūķu darbnīca bērniem 25. novembrī

Sestdien, 25. novembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies iknedēļas tirgus, kas iezīmēs tuvojošos svētkus. Jau laicīgi varēs atrast svētku dekorus un dāvanas mīļajiem. Bērni aicināti piedalīties izdevniecības „Sapņu spalva” radošajā darbnīcā, kur mazie viesi varēs izveidot savus Ziemassvētku rūķus.

Pirmās adventes gaidās tirgū parādīsies pirmie adventes vainagi un citi svētku dekori. Amatnieki čakli saadījuši siltus cimdus, zeķes, cepures un šalles dažādām gaumēm un krāsām. Latvijas zemnieki parūpēsies par ziemas laikā nepieciešamajiem vitamīniem svaigu dārzeņu, sukāžu un sīrupu veidā. Apmeklētāji varēs iestiprināties ar garšīgām un uz dzīvās uguns pagatavotām pusdienām un baudīt karstvīnu Vīnu veikala viesmīlīgajās telpās.

Plkst. 11.00-13.00 galerijā jaunākie tirgus apmeklētāji aicināti piedalīties radošajā darbnīcā „Ziemassvētku rūķis”. Sākas priecīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tādēļ ilustrāciju izstādes „SNIEGA TORTE” mākslinieces Kristīne Belte un Lelde Braķe-Klaverī aicina bērnus radīt savu Ziemassvētku rūķi – no čiekuriem, ar krāsainam cepurītēm, šķelmīgus un jautrus.

Dalības maksa: 2 eiro.


No 21. līdz 25. novembrim Kalnciema kvartāla galerijā būs apskatāma ilustrāciju izstāde „SNIEGA TORTE”. Ziemassvētku ieskaņā izdevniecība „Sapņu spalva” laidusi klajā septiņas grāmatas, un katrā no tām vienu iemīļotu Ziemassvētku dzejoli vai dziesmu ilustrējis cits mākslinieks. Astotā komplekta grāmatiņa paredzēta bērna pašsacerētai pasakai vai dzejolim ar zīmējumiem. Ziemas iedvesmotie mākslinieki Agnese Augstkalna, Lelde Braķe-Klaverī, Kristīne Belte, Sandra Sabīne Jaundaldere, Sabīne Līva, Sandra Vingre un Antons Vaivods katrā grāmatiņā ienesuši savu Ziemassvētku noskaņu un toņus.

Sestdien, „SNIEGA TORTES” izstādes noslēguma dienā, plkst. 16.00-18.00 būs lieliska iespēja satikt autorus, māksliniekus, kā arī aplūkot oriģinālilustrāciju izstādi.