Tirgus un smaržu darbnīca bērniem 6. janvārī

Sestdien no plkst. 10.00 līdz 16.00 zemnieku un amatnieku tirgū visi jaunas apņēmības pilnie ir gaidīti nesteidzīgi izvēlēties veselīgus produktus, kā arī latviskos brīnumlīdzekļus imunitātes stiprināšanai. Savukārt mazākajiem apmeklētājiem darbnīcā būs iespēja radīt savu perfekto smaržu.

Arī 2018. gadā – jau 10 gadu jums piedāvāsim Latvijas produktus – svaigi ceptu maizi, vietējos dārzeņus, kūkas, sukādes, gaļu, zivis un citus gardumus. Aicinām Jūs tirgū ieturēt arī vēlas brokastis vai pusdienas.

Janvārī tirgus laikā darbosies jauns pop-up veikals, kurā saimniekos pazīstamais Latvijas zīmolu veikals „RIIJA” un jaunie oriģinālu vēstuļu izgudrotāji „Loviletters” (meklējiet galerijas galā).

Plkst. 11.00-14.00 bērni aicināti piedalīties smaržu darbnīcā un iepazīt dabīgo ēterisko eļļu aromātus. Aromterapijas speciālistes Indras Strodes vadībā katrs darbnīcas dalībnieks veidos savu unikālo smaržas kompozīciju, ko varēs paņemt līdzi uz mājām. Smaržas radīšanai tiks izmantotas tikai augstvērtīgas dabīgās izejvielas. Aktivitātē varēs piedalīties jebkura vecuma interesenti ar vai bez vecākiem. Norises vieta: Brūnās mājas zāle.

Gadu sāksim ar jaunu smaržu iepazīšanu. 6. janvāra bērnu darbnīcai 11. janvārī sekos unikāla iespēja uzzināt par alternatīvo nišas smaržu pasauli Kalnciema kvartāla un Sekodegunam.lv rīkotajā lekciju ciklā „Seko degunam – vakars ar smaržzini”, kas atklās jaunu, aizraujošu skatu uz dzīvi caur smaržām. Lekcijas norisināsies 11.01., 25.01., 14.02. un 21.02. Vairāk info: https://www.facebook.com/events/542847049381858/