Tirgus un svētku virteņu darbnīca 16. jūnijā

16. jūnijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū zemnieki lutinās ar vasaras vitamīniem un amatnieki ietērps Saulgriežu noskaņās, savukārt bērni aicināti darināt svētku virtenes radošajā darbnīcā.

Īpaši šajā dienā Kalnciema kvartāla tirgū varēs nogaršot „Birzī” dzirkstošas bērzu sulas. Visi, kas gatavojas Līgo svinībām, aicināti jau laicīgi iegādāties sieru pie zemnieku saimniecībām „Celmi”, „Burkānciems” un „Birznieki”. Linā varēs ietērpties lieli un mazi, jo tirgū būs kleitas, krekli un bikses visās pasteļkrāsās. „Rotaa” piedāvās tautiskas pērlīšu rotas un „Made by Weiss” priecēs ar krāšņiem tautiskiem vainagiem mūsdienu izpildījumā. Būs arī latviskas jostas un saktas. Tiem, kas vēlas pārsteigt Jāņos savus viesus, SIA „Ziemeļblāzma” ierasto ugunskuru pārvērtīs zili zaļās uguns liesmās.

Plkst. 11.00-15.00 bērni kopā ar latviešu zīmola „MOTH” māksliniecēm Mariju un Mariku darinās svētku virtenes, kas noderēs gan vasaras dārza ballītei, gan kā dāvana. Darbnīcā izmantos papīru, lentes un uzlīmes, lai izveidotu krāšņāko svētku noformējumu.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Kalnciema kvartāla sezonas atbalstītājs ir "Lielvārdes alus" un "Domenikss".