Urbānais pavasaris: Konsultācija telpaugiem 20. martā

20. martā plkst. 18.00-21.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē notiks LU Botāniskā dārza speciālistes Ingūnas Gudrupas lekcija/konsultācija par telpaugu kopšanu pavasarī, mainīšanās ar telpaugiem un augu mīļu pieredzes apmaiņa.

Tieši pavasaris istabas augu kopšanā ir ļoti svarīgs laiks. Tāpēc pasākuma centrālais notikums būs LU Botāniskā dārza telpaugu ekspertes Ingūnas Gudrupas lekcija “Telpaugu kopšana pavasarī”, kurā varēs uzzināt visu, kas jāveic, lai istabas augi augtu skaisti un veselīgi: augu apgriešana, mēslošana, pārstādīšana, pavairošana un laistīšana. Lekciju papildinās speciālistes paraugdemonstrējumi.

Pasākums ir paredzēts ikvienam, kas vēlas padarīt savu dzīvi zaļāku, izgreznojot savu vidi ar telpaugiem. Lai telpaugu eksperte palīdzētu rast atbildes uz jūsu jautājumiem, aicinām iepriekš sagatavot uzskates materiālus, piem., auga bildi, lapu, augu.

Vienlaikus, iesildot “Urbāno pavasari”, aicinām izmantot lielisko iespēju sagatavoties konsultācijai telpaugiem un piedalīties telpaugu apmaiņā.

No 10. līdz 20. martam Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe katru dienu (izņemot svētdienu) no 10.00 līdz 22.00 aicinām nest mazus augus kompaktos kabatas izmēra podiņos, lai tos samainītu pret cita atnesto. Rosinām augam pievienot nelielu aprakstu (kā to sauc, cik tam gadu, cik bieži jālaista, ar ko jābaro, kas tam patīk un novēlējumu jaunajam saimniekam). I. Gudrupas lekcija/konsultācija 20. martā noslēgs šo augu apmaiņu.

Dalības maksa 20. marta pasākumā: 5 eiro