V. Avramenko glezniecības meistarklases trešdienās

Katru trešdienu plkst. 18.00-20.00 mākslinieks Vladimirs Avramenko aicina uz glezniecības meistarklasi Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe. Meistarklase-studija „Vecmeistaru darbnīca” sniedz unikālu iespēju īsā laika sprīdī pašiem radīt gleznu labāko vecmeistaru glezniecības tradīcijās! Uz meistarklasi gaidīti dalībnieki arī bez priekšzināšanām.

Apmācību procesa laikā pakāpeniski atklāsim vecmeistaru glezniecības noslēpumus un efektīvus paņēmienus, ko mākslinieki pielietojuši gadsimtiem ilgi, un paši uzbursim īstu mākslas darbu.

Vladimirs Avramenko ir profesionāls mākslinieks un gleznošanas tehnikas pasniedzējs. Studējis gleznošanu ASV Kasperas koledžā, kā arī absolvējis Latvijas Mākslas Akadēmiju, iegūstot Maģistra grādu glezniecībā 2008. gadā. Savas profesionālās darbības laikā nopietni pievērsies vecmeistaru tehnikas izpētei. Zviedru Rotari kluba balvas laureāts. Piedalās izstādēs un pasniedz mākslu Latvijā un ārpus tās robežām. Darbi privātkolekcijās – Latvijā, Zviedrijā, ASV, Krievijā, Indijā un Anglijā.

Dalības maksa meistarklasē ir 20 eiro. Materiāli tiks nodrošināti, dalībnieki aicināti ņemti līdzi mīļākās otas, ja tādas ir.

Lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot māksliniekam uz e-pastu av_mail@yahoo.com.