Vecgada tirgus 29. decembrī

29. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā svinēsim gada izskaņu Vecgada tirgū. Pēc sniega kaujām Kalnciema kvartāla ābeļdārzā bērni ir aicināti iejusties redaktora vai žurnālista lomā.

Plkst. 13.00-16.00 radošajā darbnīcā žurnālu "Avene", "Avenīte" un "Maģiskā Dienasgrāmata" izdevēji, redaktori un žurnālisti kopā ar bērniem un jauniešiem veidos īpašo Kalnciema kvartāla žurnālu. Katram no darbnīcas dalībniekiem būs iespēja gan vairāk uzzināt par žurnālu un grāmatu veidošanu/izdošanu, kā arī iepazīt žurnālista un redaktora profesiju, izveidojot savu žurnāla lapu/materiālu. Tas vēlāk tiks iekļauts vienā kopīgā skaistā digitālā žurnālā un būs pieejams apskatei internetā.

Darbnīcas laikā laikā varēs arī iegādāties žurnālus "Avene", "Avenīte" un "Maģiskā Dienasgrāmata", grāmatas "6 minūtes 365 dienas" un "UciPuci".


Līdz 30. decembrim Kalcniema kvartāla galerijā būs pop-up veikals, kur katru dienu varēs atrast eksotiskas un retas dāvanas. Veikals „Ganesh” piedāvās pielaikot apģērbus no Tālajiem Austrumiem, Indijas un Nepālas, uzspēlēt un iegādāties muzikālo instrumentu zvongo un atrast aksesuārus un mājas dekorus ikdienas mieram. Norisināsies arī videi draudzīgas darbnīcas un meistarklases kopā ar veikala vadītāju.

Dalība bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35.