Vecgada tirgus un koka piparkūku cepšanas darbnīca 28. decembrī

Kalnciema kvartāls aicina gada nogali pavadīt kopā, apmeklēt tirgu un uzcept piparkūkas no koka formiņām. Latvijas zemnieku un mājražotāju piedāvājums palīdzēs sagatavot svētku galdu Jaungada ballei no veselīgiem un gardiem pārtikas produktiem – daudzveidīgi sieri, garšīgas svētku kūkas, priežu čiekuru ievārījumi un sīrupi vai malkas krāsnī cepta maize. Kalnciema kvartāla Vīnu veikals Jaunā gada sagaidīšanai sarūpēs izmeklētus dzirkstošos vīnus no Itālijas mazajām vīnu darītavām.


Sestdien Kalnciema kvartāla Vīnu veikalu&kafe piepildīs piparkūku smarža, jo darbnīcā bērni varēs paši cept piparkūkas no koka formām. Kokgriezēji Sarmīte un Jānis Baloži izgatavo piparkūku formas ar vēsturiskiem motīviem un radošajās darbnīcās māca bērniem cept piparkūkas. Turpat uz vietas būs iespējams arī šīs piparkūku formas iegādāties.

Plkst. 12.00-14.00 notiks Ziemassvētku piparkūku darbnīca Brūnās mājas zālē, kurā bērni varēs paši cept piparkūkas no koka formām. Kokgriezēji Sarmīte un Jānis Baloži izgatavo piparkūku formas ar vēsturiskiem motīviem un radošajās darbnīcās māca bērniem cept piparkūkas. Turpat uz vietas būs iespējams arī šīs piparkūku formas iegādāties.