Veselības tirgus Kalnciema kvartālā

1. aprīlī plkst. 10-16 Kalnciema kvartālā norisināsies Veselības tirgus! Tirgū varēs iegādāties vitamīniem bagātus un citviet grūti nomedījamus produktus. Carlos’ Bugs piedāvās Latvijā unikālus gardumus ar minerālvielām un omega taukskābēm vērtīgo kukaiņu pulveri. Turpretī dabīgus dārzeņu, augļu un ogu pulverus varēs atrast pie LIO superfood. Smiltsērkšķu produktus būs sarūpējušas Padegas un Mežmalas, bet irbeņu – Bestberry. Tirgū neiztikt arī bez tējām, nātrēm un svaigām kļavu un bērzu sulām.

Plkst. 11-13 galerijas telpās norisināsies šokolādes apgleznošanas meistarklase sadarbībā ar Carlos’ Bugs un Taste CAPS. Interesenti varēs tikt pie paša dekorētas Beļģu šokolādes tāfelītes ar ogām, balto šokolādi un līdz šim nebijušu kukaiņu zeltaino proteīnu. Vienlaikus būs iespēja izzināt visu ap un par ēdamajiem kukaiņiem, to vērtību. Dalības maksa 5 eiro.

Visbeidzot kopā ar Kristīni Štikāni no Sirdsvirtuves mācīsimies, kā pagatavot ‘tunča’ salātus un ’siera’ mērci, izmantojot tikai augu izcelsmes produktus. Gan degustācijai, gan iegādei būs pieejams arī augu izcelsmes kefīrs.

Ieeja bez maksas.