Vladimira Avramenko glezniecības meistarklase 30. janvārī

Pateicoties lielai atsaucībai, izsludinām atkārtotu mākslinieka Vladimira Avramenko meistarklasi, kas notiks 30. janvārī plkst. 18.00 Kalnciema kvartāla galerijā. Meistarklase-studija „Vecmeistaru darbnīca” sniedz unikālu iespēju īsā laika sprīdī pašiem radīt gleznu labāko vecmeistaru glezniecības tradīcijās! Uz meistarklasi gaidīti dalībnieki arī bez priekšzināšanām.

Apmācību procesa laikā pakāpeniski atklāsim vecmeistaru glezniecības noslēpumus un efektīvus paņēmienus, ko mākslinieki pielietojuši gadsimtiem ilgi, un paši uzbursim īstu mākslas darbu.

Vladimirs Avramenko ir profesionāls mākslinieks un gleznošanas tehnikas pasniedzējs. Studējis gleznošanu ASV Kasperas koledžā, kā arī absolvējis Latvijas Mākslas Akadēmiju, iegūstot Maģistra grādu glezniecībā 2008. gadā. Savas profesionālās darbības laikā nopietni pievērsies vecmeistaru tehnikas izpētei. Zviedru Rotari kluba balvas laureāts. Piedalās izstādēs un pasniedz mākslu Latvijā un ārpus tās robežām. Darbi privātkolekcijās – Latvijā, Zviedrijā, ASV, Krievijā, Indijā un Anglijā.

Dalības maksa meistarklasē ir 20 eiro. Materiāli tiks nodrošināti, pašiem vēlams sagādāt vienīgi otas. Vietu skaits ir ierobežots. Lūgums iepriekš pieteikties, rakstot uz kultura@kalnciemakvartals.lv.