Zemnieku un amatnieku tirgus 20. jūlijā

20. jūlijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū nogaršosim Latvijas sezonālās ogas un apbruņosimies ar visu nepieciešamo vasarai gan pilsētā, gan laukos un dārzā. Tirgus laikā iemēģināsim stāvēšanu uz naglām. Dalība visos pasākumos bez maksas.

Tirgū sezona atsāksies Staiceles krūmmellenēm, bet Z/S “Gaidas” startēs ar saldajiem ķiršiem, upenēm un jāņogām. Lielākā t-kreklu izvēle būs “Cemmes” stendā, kas piedāvās mūsdienīgus sietspiedes printu. “Loviletters” pop-up veikalā pie galerijas atradīsiet krāsaino toku čību izlasi. “Katrīnas Valaines pirts zāļu paklāju darbnīca” auž pirts paklājus no visdažādākajām zālītēm un augiem, kas atrodami dabā un dārzā, un patīkamo aromātu tie izdala apmēram 6 mēnešus. Tirgū piedalīsies arī ģimenes uzņēmums “Amarants”, kas savā saimniecībā audzē vertīgu un Latvijā reti sastopamu amarantu un iegūst no tā dažādu produktus. Tirgū var dabūt pat uz vietas ceptas amaranta pankūkas.

Plkst. 12.00-16.00 spēļu bedrē ikvienam būs iespējams izmēģināt Bodo naglu dēlīti, kas savus pirmssākumus meklē Japānā. Dēlis domāts stāvēšanai uz naglām, tas veicina enerģētisko punktu stimulēšanu pēdās un līdzsvaro emocionālo un fizisko ķermeņa stāvokli.

Dalība visos pasākumos bez maksas.