Ziemassvētku tirgus 22. decembrī

22. decembrī plkst. 10.00-16.00, sagaidot Ziemassvētkus, tirgus priecēs ar jēgpilnām dāvanām, kuras netarast lielveikalu plauktos.

Plkst. 13.00-16.00 notiks Sanctus mūzikas koncerts, pēc kura bērniem būs iespēja apgūt mūzikas teorijas pamatelementus inovatīvā spēlē, kur mūzikas mācību materiāli ir puzles un domino. Darbnīcā kopā ar muzikālās spēles izgudrotājiem Sanctus ikviens interesents varēs mācīties nošu nosaukumus un tonalitātes, kā arī salikt kādu no muzikālām kompozīcijām un pielietot tās praktiskajā darbībā. Spēle būs saistoša ikvienam bērnam, jo mācību materiāli ir aizraujoši un saprotami, kā arī dod skaidru uzdevumu, ko ir iespējams izpildīt īsā laika posmā. Darbnīcā aicināti piedalīties interesenti no 5 gadu vecuma.

Plkst. 12.00-15.00 Koka arhitektūras centra radošajā darbnīcā žurnālu "Avene", "Avenīte" un "Maģiskā Dienasgrāmata" izdevēji, redaktori un žurnālisti kopā ar bērniem un jauniešiem veidos īpašo Kalnciema kvartāla žurnālu. Katram no darbnīcas dalībniekiem būs iespēja gan vairāk uzzināt par žurnālu un grāmatu veidošanu/izdošanu, kā arī iepazīt žurnālista un redaktora profesiju, izveidojot savu žurnāla lapu/materiālu. Tas vēlāk tiks iekļauts vienā kopīgā skaistā digitālā žurnālā un būs pieejams apskatei internetā. 
Darbnīcas laikā laikā varēs arī iegādāties žurnālus "Avene", "Avenīte" un "Maģiskā Dienasgrāmata", grāmatas "6 minūtes 365 dienas" un "UciPuci".

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35 un Melnsila iela 10B.