Ziemassvētku tirgus ar M.Čehova Rīgas Krievu teātri 8. decembrī

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirgu un pasākumiem 8. un 9. decembrī plkst. 10.00-16.00. Kalnciema kvartāls uzsācis sadarbību ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, kas sestdien pie mums pirmo riezi viesosies ar īpašu muzikālu programmu un Ziemassvētku dāvanām. Tā kā ieeja ir bez maksas un vietu skaits ir ierobežots, lūdzam Jūs rezervēt vietu. Pateicoties lielai atsaucībai, koncertam būs arī papildus trešā daļa plkst. 15.00-16.00, uz kuru vēl ir pieejamas vietas.: https://ej.uz/iwit. Vietas uz pirmajiem diviem koncertiem vairs nav pieejamas.

Uzmanību: uz koncertu lūdzam ierasties laicīgi, jo pēc plkst. 14.45 zālē uz brīvajām vietām tiks ielaisti visi interesenti, un Jūsu rezervācija vairs nebūs spēkā. Paldies par sapratni!

Koncerts notiks trīs daļās: plkst. 12.00-12.50, plkst. 13.30-14.20 un plkst. 15.00-16.00. Ieeja bez maksas.

Abās nedēļas nogales dienās tirgū Jums līdzi posīsies oriģinālas un vērtīgas Ziemassvētku dāvanas – „MIL” iepriecinās ar krūzīšu paliktnīšiem un elegantām piespraudēm-atstarotājiem, „PIKU.LV” ar dizaina gaismas burtiem un dekoriem mājām, „3 wind knots” ar somām no īstām vēsturiskām avīzēm un žurnāliem, kā arī „Laima Ceramics” un Elita Taube sarūpēs latviešu keramiku un „Concreets Betons” piedāvās dizaina priekšmetus no betona. Sestdien tirgū būs kārdinošas delikateses – laša ikri no „Oranžās bumbas” un itāļu virtuve no „Luigi delikateses”.  

Savukārt no 10. līdz 16. decembrim Kalnciema kvartālā darbosies Ziemassvētku dāvanu pop-up veikals, kur 14 Latvijas zīmoli katru dienu piedāvās dažādas dizaina lietas – sākot no apģērbiem, rotām un skaistumkopšanas lietām līdz pat dizaina priekšmetiem un bērnu rotaļlietām. Papildus 12. decembrī meistarklasē paši mācīsimies taisīt dāvanas no ģipša.

8. decembrī plkst. 12.00-14.20 Kalnciema kvartālā pirmo reizi uzstāsies Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ar muzikālu programmu no sezonas repertuāra izrādēm “Kerija”, “Kabīrija”, “Spoks no Kentervilas”, “Odesa, Burvīgā pilsēta” un teātra aktieru solo dziesmām. Apmeklētājiem būs sagatavotas arī Ziemassvētku dāvanas – izlozē varēs iegūt biļetes uz zināmākajām teātra izrādēm un 30% atlaižu kuponus biļetēm.

Koncertā piedalīsies teātra vadītāja-aktrise Dana Bjorka un aktieri Maksims Busels, Rihards Lepers, Aleksandrs Maļikovs, Veronika Plotņikova, Olga Ņikuļina, Jekaterina Frolova, Jeļena Sigova, Jana Herbsta, Tatjana Začeste, Igors Nazarenko, Jevgēnijs Šurs, Aleksejs Korgins, Sergejs Gorohovs un Jevgēnijs Korņevs.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga