Ziemassvētku tirgus Kalnciema kvartālā 21. decembrī

21. decembrī Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirgū Jums līdzi posīsies visskaistākās eglītes, atradīsiet un, iespējams, paši izveidosiet unikālas un sirsnīgas svētku dāvanas, kā arī tiksiet pie oriģināliem dekoriem. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku galdam. Šoreiz atradīsiet dāvanas ar pievienoto vērtību – tirgū piedalīsies vairāki sociālie uzņēmēji, kuri ar saviem produktiem un pakalpojumiem palīz risināt sabiedrībā pastāvošas problēmas un padara vidi labāku.

Plkst. 10.00-14.00 kultūras un mākslas centrs “Nātre” aicina ģimenes uz radošo darbnīcu, lai kopā gatavotu mazas dāvanas Ziemassvēkos no otrreizējās pārstrādes materiāliem – dekoru sava nama durvīm vai logiem, kas darināts no otrreiz pārstrādātām lietām (linu maisiem, reklāmas materiāliem) un dekorēts ar košākajām pērlītēm un lentītēm. Ja jums mājās ir lieki žurnāli, reklāmas lapas vai avīzes, ņemiet līdzi! Darbnīca notiks sestdien.
Dalības maksa: 10-15 eiro.

Plkst. 11.00-15.00 būs dāvanu saiņošanas punkts kopā ar Āgenskalna aktīvo ģimeni Kristīnes Andresones un viņas meitas Irbes vadībā. Meitenes mācīs kā saiņot atbildīgi, izmantojot otrreiz lietojamus materiālus – avīzes, auduma atgriezumus, pērles un lentes. Darbnīca notiks sestdien un svētdien.
Dalības maksa: 3 eiro.