Ziemassvētku tirgus Kalnciema kvartālā katru sestdienu no 2. līdz 30. decembrim

No 2. līdz 30. decembrim katru sestdienu plkst.10.00–16.00 Kalnciema kvartālā notiks Pārdaugavas tradīcijām bagātākais Ziemassvētku tirgus un īpaša svētku kultūras programma ģimenēm.

Sestdienās tirgus pulcēs vairāk nekā simts apmeklētāju iecienītus un vēl neatklātus zīmolus un mājražotājus.

Tirgotāju piedāvājumā varēs atrast oriģinālus Latvijas amatnieku un zīmolu darinājumus – dažnedažādus traukus un rotas, košus plānotājus, adījumus, papīrdizainu, papjē mašē maskas, lina rotaļlietas un dizaina uzlīmes bērniem, savukārt zemnieki un mājražotāji būs sarūpējuši kaņepju šokolādes, pašceptu maizi, priežu čiekuru sīrupus, irbeņu sulas, Sicīlijas apelsīnus un citas noderīgas dāvanas.

Ik sestdienu tirgū būs iespējams izvēlēties arī savu īsto svētku eglīti.

Katru nedēļu kafejnīcā ilustratore Signe Ērmane pasniegs praktiskas mākslas nodarbības, turpat 2. decembrī tiks izrādīta Cēsu mazā teātra izrāde “Figūras”, bet 23. decembrī Willa teātra izrāde “Limonāde”, savukārt 16. decembrī tirgū ciemosies un jaunākos apmeklētājus iepriecinās svētku rūķis.

Katru sestdienu pagalmā būs ierīkots mobilais fotostūris, kā arī lielus un mazus tirgū sveicinās atjaunotā Ziemassvētku vecīša skultpūra.

Uz tikšanos sestdienās Ziemassvētku tirgū Kalnciema kvartālā!