Ziemassvētku tirgus Kalnciema kvartālā no 11. decembra sestdienās & svētdienās

No 11. decembra sestdienās un svētdienās notiks ikgadējais Ziemassvētku tirgus! Vienlaikus Kalnciema kvartāla galerijā darbosies mākslas pop-up tirgus “Mākslas medības” sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem un laikmetīgās keramikas zīmoliem.

Lai sagatavotos Ziemassvētku svinībām, tirgus darbosies arī 23. decembrī un 24. decembrī (ceturtdien un piektdien). Īpaši bagātīgs Ziemassvētku tirgus norisināsies arī Āgenskalna tirgū sestdienās un svētdienās.

Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirgū vienmēr valda īpaša gaisotne – aicinām doties brīvdienu pastaigā atjaunoto 19. gs. koka māju pagalmā, baudīt karstvīnu un vēlās brokastis un izvēlēties dāvanas visa mēneša garumā. Tirgū piedalīsies tādi apmeklētāju atzīti zīmoli kā "ZIB", "Hebe", "Linoteka", "Laima Ceramics", "MAALI" un citi. Nedēļas nogalēs sildošas pusdienas meksikāņu gaumē gatavos Havjers Garsija, Santa Liepa no “Zaļās maizes” parūpēsies par gardu un daudzveidīgu maizi uzkodām, Dzintra Silamedne no “Kūku mājas” sagādās bagātīgās lauku kūkas un “Tirgus brālis” gatavos siltu brieža gaļas zupu.

Vienlaikus Āgenskalna tirgū visās decembra nedēļas nogalēs norisināsies lielais Ziemassvētku tirgus, kur iegādāties Latvijas zemnieku, mājražotāju un amatnieku izstrādājumus – visu nepieciešamo Ziemassvētku sagaidīšanai.


Darba laiki:

Kalnciema kvartālā Ziemassvētku tirgus no 11. decembra sestdienās un svētdienās plkst. 10.00–16.00, 23. un 24. decembrī plkst. 10.00-16.00.

Mākslas pop-up tirgus “Mākslas medības” Kalnciema kvartāla galerijā no 4. decembra līdz 4. janvārim: darba dienās plkst. 13.00–19.00, brīvdienās plkst. 10.00–16.00.

Āgenskalna tirgū Ziemassvētku tirgus visās decembra sestdienās un svētdienās plkst. 9.00–17.00, 23. decembrī un 24. decembrī plkst. 9.00-17.00.

Svētku dienās 25. un 26. decembrī tirgus nenotiks.

Tirgus darbosies zaļajā režīmā, un tiks ievēroti visi drošības pasākumi.