Ziemassvētku tirgus un darbnīca "Bērns māca bērnu" 7. decembrī

Kalnciema kvartālā visu decembri sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks Ziemassvētku tirgi ar bezmaksas darbnīcām, koncertiem, grāmatu atklāšanām, street food un pop-up veikaliem. Sestdien tirgū ciemosies privātas skolas Domdaris audzēkņi, kuri vadīs darbnīcu citiem bērniem. Varēs arī trenēt pirkstu veiklību kopā ar MĪCI – tā ir Latvijā ražota veidošanas mīkla bērniem. Dalība visos pasākumos bez maksas.


Tirgū atradīsiet unikālas, jēgpilnas un noderīgas dāvanas, kuras netarast lielveikalu plauktos. Īpaši šogad Kalnciema kvartāls piedāvā savu atklājumu servisu – iespēju doties ekskursijā pie Latvijas zemniekiem un mājražotājiem, kā arī pieteikties bezmaksas tūrei kvartālā.

Programma:

Plkst. 12.00-14.00 privātas sākumskolas “Domdaris” audzēkņu vadībā taisīsim zīmuļtraukus no kartona un vecajiem kartona rullīšiem, ar ko vēlāk svētkos iepriecināt skolotāju vai solabiedru. Domdaris audzēkņi Kalnciema kvartāla tirgū ciemojas reizi mēnesī un katru reizi māca citus bērnus, tādā veidā

Plkst. 10.00-16.00 varēs trenēt pirkstu veiklību kopā ar “MĪCI” – tā ir Latvijā ražota veidošanas mīkla bērniem. Veidošanas mīkla sastāv no pārtikas izejvielām, mīklas iekrāsošanā uzņēmums izmanto pārtikas krāsvielas.