Kalnciema kvartāla meistari

Kvalificēti Kalnciema kvartāla speciālisti piedāvā konsultācijas par koka arhitektūras saglabāšanu un uzturēšanu, izstrādā ēku un interjera projektus, klāj koka grīdas, veic ēku renovāciju.

 

Uzņēmums „Koka Rīga”

Brāļu Dambergu izveidotais un speciālistu grupas atbalstītais uzņēmums ir ieguvis daudzpusīgu pieredzi, sadarbojoties ar Latvijas vadošajiem arhitektiem, un piedāvā ilgtspējīgus interjera elementus - grīdas segumu un
koka izstrādājumus. Uzņēmums ir apņēmies ievērot principu, ka radīšanas process un attiecības ar klientu ir tikpat svarīgas, cik darba rezultāts.

 

Grīdas segums

Uzņēmuma īpašā specialitāte ir pagātnes vērtību saglabāšana - senu koka grīdu atjaunošanā tiek izmantoti vēsturiski kokmateriāli, kas iegūti koka ēku demontāžās visā Latvijā. Tādējādi, rūpējoties par dabu un ilgtspējīgu dzīvesveidu, tiek no jauna izmantoti unikāli grīdas materiāli.

 

Materiāli

Pieejami ekskluzīvi masīvkoka parketa dēlīši. Pavisam nesens sortimenta papildinājums ir Ziemeļvalstu dolomīta grīdas - izturīgs materiāls un iespaidīgs akcents minimālistiskā interjerā. Katram objektam tiek sagatavoti individuāli grīdas un instalācijas risinājumi, kā arī sniegtas konsultācijas klientiem. Interjerā tiek izmantoti tikai ekoloģiski materiāli, dabiska vai tonēta linsēklu eļļa un krāsa.

 Restaurācija un kokapstrāde

Uzņēmuma “Koka Rīga” veikto renovācijas darbu uzskatāmākais piemērs ir Kalnciema kvartāls - publiski atklātais 5 ēku restaurācijas projekts. Ēku komplekss pārstāv 19. gadsimta Rietumeiropas vēlīnā klasicisma arhitektūru. Uzņēmums ražo arī lakoniska dizaina mēbeles no koka un metāla individuālam interjeram.

Kontakti:
t. +37126161579, Jānis
kokariga@inbox.lv